Video Bukarts izceļas ar vārtu guvumu uzvarā pār Indraši

Rihards Bukarts
Rihards Bukarts Foto: hcadmiral.ru

Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts trešdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, palīdzot Vladivostokas "Admiral" komandai izcīnīt uzvaru.

"Admiral" mājās ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) uzvarēja Mika Indraša pārstāvēto Maskavas apgabala "Vitjaz".

Bukarts izcēlās četras sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad "Admiral" vairākumā izspēlēja līdz tukšiem vārtiem.

Bukarts trešdien spēlēja 13 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un izprovocēja vienu pārkāpumu. Indrašim 17 minūtēs un 32 sekundēs bija trīs metieni pa vārtiem, viens spēka paņēmiens un uzvarēti divi no pieciem iemetieniem.

Šajā sezonā Bukarts deviņās spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, kamēr Indrašim 15 mačos ir trīs vārti un sešas piespēles.

"Vitjaz" ar 13 punktiem 15 mačos ieņem desmito vietu Rietumu konferencē, bet "Admiral" ar desmit punktiem 14 dueļos ir devītā Austrumos.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.