HK "Rīga" piekāpjas Maskavas "Krasnaja Armija"

HK "Rīga" hokejisti FOTO: www.hkr.lv

"Rīgas" komanda trešdien Maskavā piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā, ciešot septīto neveiksmi pēc kārtas.

Rīdzinieki viesos ar 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) piekāpās Maskavas "Krasnaja Armija".

Ceturtajā minūtē Matvejs Averočkins izvirzīja mājiniekus vadībā, bet vairāk vārtus iekarot pirmajā trešdaļā neizdevās, neraugoties uz to, ka mājiniekiem bija divi noraidījumi, bet viesiem - četri.

Toties Averočkina divas soda minūtes "Rīgai" izdevās pārvērst neizšķirtā 1:1. Minūte un divas sekundes vairākumā "Rīgai" bija vajadzīgas otrās trešdaļas sākumā, lai pēc Artūra Karašas un Artūra Andžāna piespēlēm vārtus gūtu Edvards Bergmanis - 1:1.

Uzvarētājs izšķīrās otrā perioda vidū, kad nepilnu triju ar pusi minūšu laikā mājiniekiem vārtus guva Ņikita Šališkins un Romans Makarovs.

Abām pusēm turpinot pārkāpt noteikumus, rīdziniekiem vairākumu 47.minūtē izmantoja Klāvs Veinbergs, kurš vārtus guva pēc Rainera Dārziņa un Andžāna piespēlēm, panākot 2:3.

"Rīga" ar desmit punktiem 13 spēlēs ieņem 12.vietu Rietumu grupā, bet pretinieki ar 21 punktu 12 dueļos ir izvirzījusies pirmajā vietā Rietumos.

Ceturtdien abas komandas tiksies atkārtoti.

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Pēc iepriekšējās MHL sezonas Latvijas komandā ir notikušas visai ievērojamas pārmaiņas. Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezušies galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs, bet par vārtsargu treneri turpina strādāt Nikolajs Žurkovs. Komandas menedžera funkcijas turpina pildīt Juris Opuļskis.

Spēlētāju sastāvā no iepriekšējās sezonas pieteikumā ir palikuši 14 hokejisti, bet klāt nācis 21 jauns hokejists, līdz ar ko ir samazinājies komandas vidējais vecums. Pilnībā ir mainījusies vārtsargu līnija, bet arī aizsardzībā un uzbrukumā ir ievērojamas izmaiņas.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu konferencē, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.

Uz augšu
Back