Pļaviņš apvienojies duetā ar Mihailu Samoilovu

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Mārtiņš Pļaviņš
Mārtiņš Pļaviņš Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš turpmāk spēlēs kopā ar Mihailu Samoilovu, pirmdien sociālajā vietnē "Instagram" paziņoja Pļaviņš.

Septembrī Pļaviņš un viņa iepriekšējais pārinieks Edgars Točs nolēma, ka pēc Pasaules tūres fināla neturpinās kopējo sadarbību.

"Vēl pēdējo reizi esmu gatavs pāršķirt jaunu lapu aktīvajā sportā. Esmu gatavs visu sākt no nulles. Esmu gatavs mainīt gandrīz visu. Un tas viss tikai viena vienīga mērķa sasniegšanai. Šoreiz tiešām varu teikt, man būs jauns pārinieks. Jauns un perspektīvs, bet priekšā milzīgs darbs, neatlaidība un nepadošanās. Es ceru, ka Mihails ir tam gatavs. Šī ir tā reize, kad es ticu vairāk par visiem pārējiem kopā," raksta Pļaviņš.

Pļaviņš karjeras laikā ilgstoši spēlējis kopā arī ar Haraldu Regžu, Hermanu Egleskalnu, Aleksandru Soloveju, Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu. Kopā ar Šmēdiņu viņš 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļu.

Tikmēr 23 gadus vecais Samoilovs savu karjeras lielāko panākumu guva 2018. gadā, kad kopā ar Kristapu Šmitu Jūrmalā uzvarēja Eiropas U-22 čempionātā. Šosezon viņš spēlēja kopā ar Rinaldu Aišpuru, bet pirms tam viņa pārinieki bijuši arī Solovejs un Matīss Gabdulļins.

Pļaviņs un Točs savu pirmo pilno sezonu kopā aizvadīja 2018. gadā un izcīnīja uzvaru savā pirmajā Pasaules tūres turnīrā, triumfējot četru zvaigžņu sacensībās Hāgā. Pļaviņš/Točs izcīnīja Latvijai ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm un abi Japānā sasniedza teicamu rezultātu, turnīru noslēdzot ceturtajā vietā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu