Video Nobalso! Kurš futbola virslīgā guva mēneša skaistākos vārtus?

Latvijas "Optibet" futbola virslīgas sezona straujiem soļiem tuvojas finišam, un pavisam drīz oficiāli kļūs zināmi 2021. gada čempioni. Aicinām piedalīties aptaujā un izvēlēties septembrī aizvadīto spēļu skaistāko vārtu autoru.

Balsot par savu favorītu var vienu reizi. Balsojums noslēgsies svētdien, 17. oktobrī, plkst. 23:59.

Emersons (RFS)

29. septembra spēlē Rīgas derbijs noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1.

Spēles 34. minūtē RFS vadībā izvirzīja Brazīlijas futbolists Emersons, kurš guva skaistus vārtus ar nelielu veiksmes palīdzību, lai uzlauztu pretinieku aizsardzību.

22 gadus vecais Emersons šosezon virslīgā 21 spēlē guvis piecus vārtus.

Juki Ogaki (BFC "Daugavpils")

15. septembrī BFC "Daugavpils" izbraukumā piedzīvoja sagrāvi ar rezultātu 1:7 pret trīskārtējo Latvijas čempionvienību "Riga FC".

Spēles 90. minūtē daugavpiliešiem goda vārtus guva Juki Ogaki, kurš no asa leņķa ieraidīja bumbu vārtu augšējā stūrī, neatstājot lielas cerības vārtsargam atvairīt sitienu.

21 gadu vecais Japānas futbolists šosezon virslīgā 18 spēlēs guvis divus vārtus.

Leonels Vambā (Jūrmalas "Spartaks")

11. septembra spēlē Jūrmalas "Spartaks" mājās ar 3:0 pārspēja BFC "Daugavpils".

Spēles 82. minūtē ar spēku sev vārtu gūšanas iespēju izkārtoja Leonels Vambā, kurš šosezon ir līgas labākais "bombardieris".

19 gadus vecais Kamerūnas futbolists šosezon 22 spēlēs guvis 12 vārtus.

Felipe Brizola ("Riga FC")

Jau iepriekš minētajā 15. septembra spēlē Latvijas čempionvienība "Riga FC" savā laukumā ar 7:1 sagrāva BFC "Daugavpils".

68. minūtē Felipe Brizola izcēlās ar skaistu un precīzu tālšāvienu, noformējot rezultātu uz tablo 6:0.

31 gadu vecais Brazīlijas futbolists šosezon virslīgā 22 spēlēs guvis piecus vārtus.

Mihails Gordeičuks (FK "Liepāja")

25. septembra spēlē FK "Liepāja" izbraukumā ar 1:0 pārspēja Latvijas čempoinvinību "Riga FC".

Pēc tālas Mārtiņa Ķigura piespēles uzvaras vārtus liepājniekiem guva Mihails Gordeičuks, sabojājot "Riga FC" izredzes šosezon nosargāt čempionu troni.

31 gadu vecais Baltkrievijas futbolists šosezon 18 spēlēs guvis piecus vārtus.