Zverevs Indianvelsā pirmoreiz karjerā uzvar Mareju

Aleksandrs Zverevs. FOTO: AP/Scanpix

Indianvelsas "ATP 1000" turnīra vienspēļu trešajā kārtā Aleksandrs Zverevs no Vācijas uzvarēja skotu Endiju Mareju, kuru līdz šim viņam nebija izdevies pārspēt.

Ar trešo numuru turnīrā izliktais Zverevs bijušo pasaules pirmo raketi uzvarēja ar 6-4, 7-6 (7:4).

Šī bija ceturtā reize, kad abi tenisisti tikās kortā, un visas iepriekšējās trīs reizes pārāks bija Marejs.

Turnīra astotdaļfinālā Zverevs tiksies ar francūzi Gaelu Monfisu, kurš izlikts ar 14.numuru. Monfiss trešajā kārtā ar 7-5, 6-2 uzvarēja Dienvidāfrikas Republikas tenisistu Kevinu Andersonu.

Ar otro numuru turnīrā izliktais Stefans Cicips no Grieķijas vairāk nekā divas stundas ilgā spēlē ar 2-6, 6-3, 6-4 bija pārāks par itāli Fabio Fonjīni, kurš turnīrā izlikts ar 25.numuru.

Turnīra astotdaļfinālā Cicips tiksies ar Austrālijas tenisistu Aleksu de Minoru,kurš turnīrā izlikts 22.numuru un trešajā kārtā ar 6-4, 6-2 uzvarēja ar 13.numuru izlikto Kristianu Garinu no Čīles.

Trešajā kārtā turnīrs beidzies ar piekto numuru izliktajam Mateo Berretīni no Itālijas, kurš ar 6-4, 6-3 atzina ar 31.numuru izliktā amerikāņa Teilora Frica pārākumu.

Divas stundas un 23 minūtes ilgā spēlē ar 29.numuru izliktais Nikolozs Basilašvili no Gruzijas ar 4-6, 7-6 (7:2), 6-2 uzvarēja Albertu Ramosu-Vinolasu no Spānijas.

Ar 24.numuru izliktais krievs Karens Hačanovs ar 6-0, 6-4 uzvarēja spāni Pavlo Karreno-Bustu, kurš Indianvelsas turnīrā izlikts ar 12.numuru.

2020.gadā Indianvelsas turnīrs nenotika, bet 2019.gadā tajā uzvarēja austrietis Dominiks Tīms.

Turnīrs Indianvelsā norisinās uz cietā seguma.

Uz augšu
Back