Jaks izpilda rezultatīvu piespēli uzvarētā KHL spēlē

Jānis Jaks
Jānis Jaks Foto: Edijs Pālens / LETA

Latvijas aizsargs Jānis Jaks trešdien atdeva rezultatīvu piespēli "Soču" komandas uzvarā pēcspēles metienos Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), bet citā mačā Latvijas uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā "Vitjaz" zaudēja sesto reizi pēc kārtas.

Soču vienība izbraukuma spēlē uzvarēja Jekaterinburgas "Avtomobilist" ar rezultātu 5:4 (1:2, 1:0, 2:2, 0:0, 1:0).

Jaks asistēja vārtu guvumā vairākumā spēles 15. minūtē. Aizsargs uz laukuma kopā pavadīja 21 minūti un 54 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Soču vienības labā vārtus guva Artjoms Nikolajevs, Bogdans Jakimovs, Nikita Feoktistovs un Vasilijs Glotovs.

Indraša pārstāvētā Maskavas "Vitjaz" mājas spēlē ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kurā trenera asistenta lomā ir Sandis Ozoliņš.

Latvijas uzbrucējs uz laukuma pavadīja tikai septiņas minūtes un desmit sekundes, kuru laikā nevienā statistikas rādītājā neizcēlās.

"Vitjaz" Rietumu konferencē atrodas 11.vietā ar izcīnītiem 13 punktiem 17 spēlēs, bet Jaka pārstāvētā komanda atrodas pēdējā vietā ar 12 punktiem 18 aizvadītās spēlēs.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.