Seska ekipāža piektajā vietā pēc JWRC sezonas pēdējā posma pirmās dienas

LETA
Seska ekipāža piektajā vietā pēc JWRC sezonas pēdējā posma pirmās dienas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mārtiņš Sesks
Mārtiņš Sesks Foto: M-Sport Media

Latvijas rallija braucējs Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis ieņem piekto vietu pēc pasaules rallija čempionāta (WRC) junioru klases sezonas pēdējā posma pirmās dienas.

Līdztekus WRC sezonas priekšpēdējām, 11.posmam - Katalonijas rallijam - norisinās JWRC sezonas pēdējais, piektais etaps.

Sacensību pirmajā dienā autosportisti veica sešus ātrumposmus. Pirmajā no tiem Sesks JWRC klasē finišēja otrais, piekāpjoties vien britam Džonam Ārmstrongam, kurš bija 9,7 sekundes ātrāks par liepājnieku. Savukārt otrajā Latvijas ekipāža brauca pārāk piesardzīgi, kā rezultātā tika uzrādīts vien piektais rezultāts ar 14,7 sekunžu deficītu pret Ārmstrongu.

Piektais Sesks bija arī nākamajos četros "dopos", no kuriem trīs uzvarēja soms Sami Pajari, bet vienā - Ārmstrongs. Pēc pirmās dienas Sesks ir piektais, līderim Ārmstrongam zaudējot vienu minūti un 3,6 sekundes.

Pirms meistarsacīkšu pēdējām divām dienām Sesks sezonas kopvērtējumā ar 89 punktiem ieņem trešo vietu. Līderis ar 141 punktu ir Ārmstrongs, bet 122 punktus iekrājis Pajari.

JWRC ieskaitē piedalās sešas ekipāžas un visas brauc ar "Ford Fiesta" spēkratiem. Kopējā ieskaitē līderis ir Tjerī Nevils, bet Sesks atrodas ap 40.vietu.

Latvijas rallija braucējs pirmajā JWRC posmā Horvātijā bija otrais, otrajā etapā Portugālē izcīnīja uzvaru, trešajā posmā Igaunijā ierindojās trešajā vietā, bet iepriekšējās sacensībās Beļģijā bija sestais.

LMT Autosporta akadēmijas ekipāža Sesks/Francis ir līdz šim vienīgie Latvijas rallisti, kuri kāpuši uz JWRC goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Pērn trijos no četriem sacensību posmiem ekipāža finišēja labāko trijniekā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu