Ostapenko neliels kritums WTA rangā; Sevastovai kāpums

FOTO: AP/Scanpix

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko WTA pasaules rangā atkāpusies par vienu pozīciju un ieņem 30. vietu, kamēr Anastasija Sevastova pakāpusies par trim vietām uz 62. pozīciju.

Abas Latvijas vadošās tenisistes iepriekšējā nedēļā spēlēja Indianvelsas "WTA 1000" turnīrā, kur Ostapenko aizkļuva līdz pusfinālam, bet Sevastova apstājās vienspēļu sacensību otrajā kārtā.

Tikmēr piecu vietu kritums ir Latvijas trešajai raketei Danielai Vismanei (314.), Diāna Marcinkēviča pakāpusies par trim vietām (351.), Kamilla Bartone - par divām vietām (393.), Darja Semeņistaja atrodas par 80 vietām augstāk nekā pirms nedēļas (581.), bet Sabīne Rutlauka zaudējusi piecas pozīcijas (907.).

Piecu pozīciju kritums bijis arī Margaritai Ignatjevai (1023.), savukārt par četrām vietām zemāk nekā pirms nedēļas ierindojas Patrīcijai Špakai (1067.), bet par 29 pozīcijām pakāpusies Anna Ozerova (1161.), divas vietas zaudējusi Elza Tomase (1175)., bet Līga Dekmeijere rangā pakāpusies par 84 vietām (1316.).

Līderu trijnieks saglabājies nemainīgs - pirmajā vietā ir austrāliete Ešlija Bārtija, viņai seko baltkrieviete Arina Sabaļenka un čehiete Karolīna Plīškova, par vienu pozīciju uz ceturto vietu pakāpusies čehiete Barbora Krejčikova. Vienas vietas kāpums arī spānietei Garvinjei Mugurusai un ukrainietei Jeļinai Svitoļinai, kuras ieņem attiecīgi piekto un sesto vietu rangā. Septītajā vietā ir grieķiete Marija Sakari, kura pakāpusies par divām vietām, bet astotā pēc sešu vietu kāpuma ir tunisiete Onsa Žabēra, uz devīto vietu par pozīciju pakāpusies šveiciete Belinda Benčiča, bet divu vietu kāpums desmito pozīciju dod Naomi Osakai no Japānas.

Aizvadītajā nedēļā Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra finālā uzvarēja spāniete Paula Badosa, kura nedēļas laikā pakāpusies par 14 pozīcijām un jaunākajā rangā ieņem 13.vietu.

Dubultspēļu rangā Ostapenko ir vienīgā no Latvijas tenisistēm, kura pagājušajā nedēļā savu rezultātu uzlabojusi, par divām vietām pakāpjoties uz 31.pozīciju. Marcinkēviča zaudējusi sešas vietas (321.), par astoņām pozīcijām atkāpusies Vismane (343.). Par vienu vietu atkāpusies Bartone (574.), divas vietas zaudējusi Sevastova (606.), bet par 20 vietām uz leju nokritusi Semeņistaja (775.). Desmit pozīciju zaudējusi Ignatjeva (981.), astoņas vietas zemāk ir Špaka (986.), Dekmeijere atkāpusies par septiņām vietām (1080.), bet Rutlauka - par 12(1650.).

Uz augšu
Back