Batņa debijas mačā Somijā ar vārtu guvumu sekmē "Jukurit" uzvaru

Oskars Batņa
Oskars Batņa Foto: Latvijas Hokeja federācija

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Oskars Batņa trešdien guva vārtus savā debijā Somijas augstākajā līgā un palīdzēja Mikeli "Jukurit" komandai izcīnīt uzvaru.

"Jukurit" viesos ar rezultātu 7:4 (3:2, 2:2, 2:0) uzvarēja Lahti "Pelicans", pārtraucot sešu zaudējumu sēriju.

Batņa vārtus guva otrā perioda 14.minūtē, kad saņēma atlēkušo ripu pēc paša izdarītā metienu un ar atkārtotu mēģinājumu raidīja to tīklā. Latviešu uzbrucējs tobrīd panāca 5:2, tādējādi gūstot uzvaras vārtus.

Batņa laukumā pavadīja desmit minūtes un 45 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Līgums ar 26 gadus veco centra uzbrucēju noslēgts līdz šīs sezonas beigām. Batņa šoruden uzsāka savu otro sezonu Francijas augstākās līgas komandā Angletas "Hormadi".

"Jukurit" ar 14 punktiem 14 mačos ieņem priekšpēdējo vietu 15 komandu konkurencē.