LHF pārtrauc visas savas sacensības; par OHL norisi vēl lems

"Zemgale"/LLU hokejisti FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas Hokeja federācija (LHF) nolēmusi pārtraukt visas savas rīkotās sacensības, bet par divu turnīru turpmāko norisi tiks lemts piektdien, informē LHF.

Valdība trešdien ārkārtējās situācijas rīkojumā noteica, ka no 21. oktobra līdz 15. novembrim būs aizliegti sporta pasākumi klātienē, reizē nosakot izņēmumus augstāka līmeņa sportam.

Rīkojumā teikts, ka klātienē būs atļautas komandu sporta spēļu starptautisko un augstāko līgu sporta sacensības, kurās piedalās tikai profesionāli sportisti (personas, kurām noslēgts darba līguma un par nolīgto samaksu gatavojas sporta sacensībām un piedalās tajās).

LHF lēmusi pārtraukt visas savas sacensības, bet par "Optibet" Hokeja līgas (OHL) un Sieviešu čempionāta turpmāko norisi tiks lemts piektdien čempionātu direktorātos.

Tāpat nolemts aizliegt un atcelt visus sporta pasākumus, nosakot dažus izņēmumus. Viens no atļautajiem izņēmumiem, kas varēs notikt klātienē, būs starptautisko sporta federāciju sporta sacensību kalendārā iekļautās sporta sacensības (tai skaitā pirms sacensībām paredzētie oficiālie treniņi) pieaugušo izlašu sportistiem (komandu sporta spēlēs - arī junioru izlašu sportistiem vecumā no 16 gadiem).

Izņēmuma tiesības sportot klātienē uz augstāk minētajiem gadījumiem attieksies, ja tās būs iekļautas Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā publicētajā atļauto sporta sacensību sarakstā un norisināsies bez skatītājiem.

Uz augšu
Back