UEFA uz 10 gadiem no futbola diskvalificē Edgaru Gauraču

UEFA uz 10 gadiem no futbola diskvalificē Edgaru Gauraču
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Edgars Gauračs
Edgars Gauračs Foto: Sanita Ieva Sparāne

Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) uz desmit gadiem diskvalificējusi Jūrmalas futbola kluba "Spartaks" ģenerāldirektoru un bijušo futbolistu Edgaru Gauraču.

UEFA Kontroles, ētikas un disciplīnārlietu komisijas sēdē šonedēļ pieņemts lēmums, ka saistībā ar apsūdzībām spēļu un sacensību rezultātu sarunāšanā Gauračam piemērojams aizliegums uz desmit gadiem iesaistīties jebkādās ar futbolu saistītās darbībās.

Gauračs atzīts par vainīgu UEFA Disciplinārkodeksa punktu par spēļu un sacensību integritāti pārkāpumos.

Viņš atzīts par vainīgu trīs apakšpunktu pārkāpumos. Kā pirmais pārkāpums minētas "darbības, visticamāk, veicot nelikumīgu vai pārmērīgu ietekmi uz spēles vai sacensību gaitu un/vai rezultātu ar mērķi gūt labumu sev vai trešajai pusei".

Edgars Gauračs
Edgars Gauračs Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

Komisija arī atzīmē, ka UEFA "nekavējoties un brīvprātīgi netiek informēta", ja persona tiek uzrunāta "veikt nelikumīgu vai pārmērīgu ietekmi uz spēles vai sacensību gaitu un/vai rezultātu", bet trešajā punktā atzīmēts, ka "nekavējoties un brīvprātīgi netiek ziņots UEFA par personai zināmu uzvedību, kas var novest pie spēļu un sacensību integritātes pārkāpuma".

Lēmums stājas spēkā no tā pieņemšanas brīža.

UEFA saistībā ar šo lēmumu aicinās Starptautisko Futbola federāciju asociāciju (FIFA) diskvalifikāciju attiecināt uz jebkādu darbību sporta pasaule.

Lēmumā arī teikts, ka Jūrmalas "Spartaks" apņemas personīgi informēt Gauraču par noteikto sodu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu