Ābols gūst vārtus un ar "Orebro" svin uzvaru SHL mačā

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: orebrohockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien guva vārtus Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā un kopā ar "Orebro" komandu izcīnīja uzvaru.

Erebrū hokejisti savā laukumā ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Stokholmas "Djurgarden".

Ābols vārtus guva trešā perioda 12.minūtē, kad pēc paša uzvarēta iemetiena ieguva ripu un no tuvas distances pārspēja pretinieku vārtsargu, panākot 3:3. Uzvaras vārtus pagarinājumā guva vien 16 gadus vecais uzbrucējs Lēo Kārlsons.

Latvijas hokejists šajā duelī uz ledus pavadīja 18 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā septiņas reizes meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 70% iemetienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ābols šajā sezonā 13 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. Ar desmit punktiem viņš ir rezultatīvākais spēlētājs savā komandā.

Tāpat uzvaru pagarinājumā svinēja vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Vēkšes "Lakers", kas viesos ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) uzveica "Leksands" komandu.

Kalniņš šajā duelī atvairīja 37 no 39 pretinieku mestajām ripām.

"Lakers" ar 24 punktiem 13 mačos ir piektā, bet "Orebro" ar 17 punktiem 13 dueļos ieņem astoto pozīciju.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.