Medijs: Brieža nākamā cīņa varētu notikt Sidnejā

Mairis Briedis FOTO: Jānis Škapars / TVNET

Nākamā cīņa par Latvijas bokserim Mairim Briedim piederošā pasaules čempiona titula Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) versijā pirmajā smagajā svara kategorijā ar austrālieti Džeiju Opetaiju, iespējams, tiks aizvadīta Sidnejā, ziņo laikraksts "The Sydney Morning Herald".

Abas puses pagaidām ir vienojušās par cīņas datumu, kas varētu būt 5. februāris. Pagaidām vēl nav skaidra cīņas norises vieta, taču Sidneja ir reālākais variants, kamēr pārējie varianti ir Melburna vai Goldkosta.

Pirms cīņas ar Briedi, Opetaija aizvadīs vēl vienu cīņu 4. decembrī. Austrālietis ringā nav bijis vairāk nekā gadu, jo veica rehabilitāciju pēc plaukstas operācijas.

Opetaija ir aizvadījis 20 cīņas profesionālā boksera karjerā un visās ir uzvarējis, taču gandrīz visas cīņas notika Austrālijā. Viņam pieder divas otrā līmeņa jostas - WBO "Global" čempiona tituls un IBF Āzijas un Okeānijas čempiona tituls.

Briedis pēc vairāk nekā gada pārtraukuma oktobrī aizvadīja cīņu pret vācieti Arturu Mannu, kurā trešajā raundā ar tehnisko nokautu bija pārāks.

36 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 29 uzvaras, no kurām 20 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu - WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Uz augšu
Back