Skeletoniste Tērauda starptautiskās sacensībās Pekinas trasē izcīna 9. vietu

Skeletoniste Tērauda starptautiskās sacensībās Pekinas trasē izcīna 9. vietu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Endija Tērauda
Endija Tērauda Foto: AP/Scanpix

Latvijas skeletoniste Endija Tērauda izcīnīja devīto vietu savās sezonas pirmajās sacensībās, kas risinājās 2022. gada Pekinas olimpisko spēļu trasē. 

Lai arī Pasaules kausa izcīņas sezona sāksies tikai novembra otrajā pusē, šobrīd visi spēcīgākie bobslejisti un skeletonisti atrodas Ķīnā, Pekinas olimpisko spēļu trasē Jankingā.

Iepriekšējo divu nedēļu laikā notika oficiālie treniņbraucieni trases apgūšanai, bet šonedēļ Jankingas ledus paredzēts pirmajām starptautiskām sacensībām. Pirmās sacensības aizvadīja skeletonistes. Piedaloties 25 sportistēm, Tērauda finišēja 9. vietā.

Latvijas skeletoniste pēc pirmā brauciena ieņēma 8. vietu, un arī otrā brauciena sākumā starpfinišu rezultāti bija līdzvērtīgā atzīmē, bet kļūda pēdējā nogrieznī lika atkāpties uz 14. vietu braucienā, kas divu braucienu summā ļāva saglabāt vietu desmitniekā, ierindojoties 9. vietā.

Par pirmo uzvarētāju Jankingas trasē kļuva Tīna Hermana no Vācijas, par četrām simtdaļām apsteidzot savu tautieti Hannu Naizi, kura divas reizes uzrādīja tikai 21. starta ieskrējiena laiku, bet pirmajā reizē finišu sasniedza pirmā, otrajā braucienā - ceturtā. Bronzas godalga Jeļenai Ņikitinai no Krievijas.

Tēraudai olimpiskajā trasē izdevies uzrādīt labus rezultātus, trasē apsteidzot vairākas pieredzējušas skeletonistes: Kimberliju Bosu no Nīderlandes (kurai otrajā braucienā labākais rezultāts, bet kļūda pirmajā braucienā liedza pacīnīties par uzvaru), Jūliju Kanakinu no Krievijas, kanādietes Elizabeti Majeru un Džeinu Šanelu, Lauru Dīsu no Lielbritānijas un pat Janīnu Floku no Austrijas.

Vēl pirmdien Jankingā notiks sacensības skeletonā vīriešiem, sievietēm monobobslejā un vīriešiem bobslejā divnieku ekipāžām.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu