Video un audio ⟩ Murgs "Old Trafford" stadionā, "El Clasico" un sporta komentēšana

Futbola lietpratēji Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā "Offiside" aplādē runā par murgu "Old Trafford" stadionā, Madrides "Real" kārtējo uzvaru "El Clasico" un atbild uz jautājumiem par sporta komentēšanu.

"Liverpool" komanda svētdien Anglijas futbola premjerlīgas mačā svinēja savu vēsturē lielāko uzvaru "Old Trafford" stadionā.

"Liverpool" divu Anglijas grandu mačā viesos ar rezultātu 5:0 (4:0) sagrāva Mančestras "United".

Ar trīs gūtiem vārtiem izcēlās Mohameds Salāhs.

Jau puslaika pārtraukumā arvien tukšākas kļuva "Old Trafford" tribīnes, bet arī pēc mača no vairuma palikušo līdzjutēju bija jāklausās lamas.

Anglijas augstākajā divīzijā "United" vienībai šis ir smagākais zaudējums "Liverpool" komandai kopš 1925. gada 19. septembra.

Tikmēr Madrides "Real" svētdien Spānijas futbola klasikā pārspēja "Barcelona" komandu, uzvarot ceturto "El Clasico" dueli pēc kārtas.

Madridieši viesos "Camp Nou" stadionā uzvarēja ar rezultātu 2:1 (1:0).

Zīmīgi, ka šī bija pirmā reize kopš 2004./2005. gada sezonas, kad "El Clasico" nepiedalījās ne Lionels Mesi, ne Krištianu Ronaldu. Mesi Barselonas klubu pameta šovasar, bet Ronaldu no Madrides vienības atvadījās 2018. gadā.