"Mavericks" treneris Kids komentē Porziņģa traumas nopietnību

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas "Mavericks" galvenais treneris Džeisons Kids norāda, ka Kristapa Porziņģa trauma, visticamāk, nav nopietna.

"Mavericks" basketbolisti otrdien ar rezultātu 116:106 pieveica Hjūstonas "Rockets" komandu, gūstot pirmo uzvaru šosezon savā laukumā.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā Porziņģis muguras lejasdaļas stīvuma dēļ pameta laukumu un spēlē vairs neatgriezās.

"Ar KP viss ir labi - muguras sastiepums. Viņi (ārsti) nolēma viņu pasaudzēt. Redzēsim, kā viņš jutīsies rīt," sacīja Kids.

Porziņģis šosezon trīs mačos vidēji laukumā pavadījis 25,8 minūtes, guvis 12,7 punktus, izcīnījis 6,0 atlēkušās bumbas un bloķējis 2,0 metienus.

"Mavericks" ar divām uzvarām trīs spēlēs patlaban ieņem trešo vietu Rietumu konferencē.