"Jazz" kļūst par vienīgo komandu, kas šosezon NBA vēl nav zaudējusi

Jūtas "Jazz" komanda ceturtdien izcīnīja uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē, tikmēr pirmo zaudējumu šosezon piedzīvoja Čikāgas "Bulls" un Goldensteitas "Warriors".

"Jazz" izbraukumā ar rezultātu 122:91 pārspēja Hjūstonas "Rockets", izcīnot šosezon ceturto uzvaru četrās spēlēs.

19 punktus uzvarētājiem guva horvāts Bojans Bogdanovičs, bet 16 punkti un 14 atlēkušās bumbas francūža Rudija Gobēra kontā.

Kopumā septiņi "Jazz" spēlētāji guva vismaz 10 punktus - Džordans Klārksons 16, Donovans Mičels 15, austrālietis Džo Inglss 14, Eriks Paskals 13, Hasans Vaitsaids 10.

"Rockets" rindās ar 16 punktiem izcēlās Kristinas Vuds, komandai piedzīvojot ceturto zaudējumu šosezon piecos mačos.

"Jazz" basketbolisti pirmo reizi kopš 2006./07. gada sezonas sezonu sākuši ar uzvaru un zaudējumu bilanci 4-0.

Mača gaitā "Jazz" komandai bija pat 36 punktu pārsvars. Viesi labāk cīnījās par atlēkušajām bumbām un bija precīzāki metienos no spēles.

Citā mačā "Bulls" mājās ar 103:104 piekāpās Ņujorkas "Knicks" un piedzīvoja šosezon pirmo zaudējumu piecās spēlēs.

"Knicks" sastāvā Kemba Vokers guva 21 punktu, bet Rovans Aleksandrs Barets pievienoja 20.

"Bulls" rindās Zeks Lavīns iemeta 25 punktus, melnkalnietis Nikola Vučevičs guva 22 punktus, Demars Derouzens pievienoja 20.

Trīs minūtes pirms mača beigām "Knicks" bija 13 punktu pārsvars (104:91), turpinājumā "Bulls" veica 12:0 izrāvienu, tomēr ar to bija par maz, lai gūtu panākumu.

Šosezon pirmo zaudējumu ceturtdien piedzīvoja arī "Warriors", kas mājās ar 101:104 papildlaikā atzina Memfisas "Grizzlies" pārākumu.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 36 punktiem bija Stefans Karijs, kurš ceturtajā ceturtdaļā un papildlaikā palika tukšā.

"Grizzlies" sastāvā Dža Morants guva 30 punktus un realizēja divpunktu metienu mača papildlaika pēdējā minūtē, kas bija pēdējais grozs šajā spēlē.

Memfisa izcīnīja trešo uzvaru šosezon piecās spēlēs.