Video ⟩ Merzļikinam atrodoties rezervē, "Blue Jackets" izcīna uzvaru

Kolumbusas "Blue Jackets" hokejisti
Kolumbusas "Blue Jackets" hokejisti Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā palika rezervē, bet Jonass Korpisalo "Blue Jackets" uzvarā pēcspēles metienos Ņuarkā atvairīja 36 metienus.

Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" viesos ar 4:3 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Ņūdžersijas "Devils".

Somu vārtsargs atvairīja 36 no 39 pretinieku komandas metieniem, ieskaitot 14 trešajā periodā.

Pēc nedaudz vairāk nekā spēlētas minūtes mājiniekus vadībā izvirzīja Andrēass Junsons, bet perioda vidū viesi nepilnās trijās minūtēs panāca 2:1 savā labā.

Otrā perioda vidū 77 sekunžu laikā mājinieki vēlreiz izvirzījās vadībā ar 3:2, bet izlīdzinājumu piecas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām panāca Būns Dženers - 3:3.

Pēcspēles metienos vienīgais precīzais raidījums trešajā metienu sērijā padevās Jakubam Vorāčekam, kurš ar divām rezultatīvām piespēlēm, tāpat kā Patriks Laine (1+1), viesu rindās sakrāja divus rezultativitātes punktus.

Kolumbusas komanda ar desmit punktiem astoņās spēlēs Austrumu konferencē ieņem sesto vietu, bet "Devils" ar deviņiem punktiem septiņos mačos ir devītā.

Šosezon NHL komandas aizvadīs 82 spēles regulārajā čempionātā.