Ronaldu izglābj Mančestras "United"; Levandovskis gūst "hat-trick"

Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu Foto: AFP/SCANPIX

Minhenes "Bayern" futbolisti otrdien mājās ar Roberta Levandovska "hat-trick" nodrošināja vietu UEFA Čempionu līgas "play-off" mačos, tikmēr citā spēlē Krištianu Ronaldu izglāba Mančestras "United" no zaudējuma.

Minhenes "Bayern" mājās sagrāva Lisabonas "Benfica" ar 5:2 (2:1).

Levandovskis savā 100.spēlē Čempionu līgā guva vārtus 26., 61. un 84.minūtē, bet varēja gūt vēl vismaz vienus, jo pirmā puslaika kompensācijas laikā nerealizēja 11 metru soda sitienu.

32.minūtē mājiniekiem izcēlās Seržs Njabrī, bet 49.minūtē - Līrojs Sanē.

Viesiem 38.minūtē vārtus guva Moratu, bet 74.minūtē - Darvins Nuņess. Vēl vieni vārti 16.minūtē netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Otrā grupas spēlē Kijevas "Dinamo" savā laukumā piekāpās "Barcelona" ar 0:1 (0:0).

Vienīgos vārtus mača 70.minūtē guva Ansu Fati.

Pēc četrām kārtām E grupā vietu "play-off" turnīrā jau nodrošinājusi "Bayern", kas izcīnījusi 12 punktus. Seši punkti ir "Barcelona", četri - "Benfica" un viens - "Dinamo".

F grupā Mančestras "United" no zaudējuma glāba Krištianu Ronaldu, angļu klubam viesos spēlējot 2:2 (1:1) ar Bergāmo "Atalanta".

Ronaldu izcēlās abu puslaiku kompensācijas laikā, divreiz panākot neizšķirtu.

Mājinieku labā vārtus 12.minūtē guva Josips Iličičs, bet 56.minūtē - Duvans Sapata.

Otrā grupas spēlē otrdien "Villarreal" no Spānijas savā laukumā pieveica Bernes "Young Boys" (Šveice) ar 2:0 (1:0).

Vārtus mājiniekiem 36.minūtē guva Etjēns Kapū un 89.minūtē - Anrauts Danjuma.

Reizi bumba pabija arī mājinieku vārtos, taču 55.minūtē gūtie vārti aizmugures dēļ netika ieskaitīti.

Grupā pa septiņiem punktiem ir Mančetras klubam un "Villarreal", pieci punkti - "Atalanta" un trīs - "Young Boys".

H grupas mačā Turīnas "Juventus" savā laukumā pārliecinoši pieveica Sanktpēterburgas "Zeņit" (Krievija) - 4:2 (1:1).

Mājinieki guva piecus vārtus. Divas reizes bumbu pretinieku vārtos raidīja Paulo Divala, vienreiz to izdarīdams no 11 metru atzīmes, pa reizei - Federiko Kjēza un Alvaro Morata, bet 26.minūtē savos vārtos - Leonardo Bonuči, ļaujot viesiem izlīdzināt rezultātu - 1:1.

Viesiem jau mača kompensācijas laikā vienus vārtus iesita Sardars Azmuns.

Jau ziņots, ka dienas agrajā spēlē šajā grupā "Chelsea" viesos ar 1:0 (0:0) pieveica "Malmo".

Vārtus 56.minūtē guva Akims Ziješs, raidot bumbu kreisajā apakšējā vārtu stūrī.

H grupā "Juventus" ir 12 punkti un nodrošināta vieta izslēgšanas spēļu turnīrā, "Chelsea" ir deviņi, "Zeņit" trīs punkti, bet "Malmo" punktus nav guvusi.

Visbeidzot G grupā "Sevilla" mājās piekāpās "Lille" (Francija) ar 1:2 (1:1).

Uz Lukasa Okamposa vārtiem 15.minūtē viesi atbildēja ar Džonatana Deivida 11 metru soda sitienu 43.minūtē un Žonatana Ikona "golu" 51.minūtē.

Nervozā mača galotnē tika parādīts liels skaits dzelteno kartīšu, mačā kopumā gan mājiniekiem, gan viesiem tiekot pie sešiem dzeltenajiem plāksteriem.

Jau ziņots, ka agrajā otrdienas spēlē Vācijas klubs "Wolfsburg" mājās ar 2:1 (1:1) pieveica "Salzburg" no Austrijas.

Jau trešajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Ridle Baku, uz ko viesi 30.minūtē atbildēja ar Maksimiliāna Vēbera gūtajiem vārtiem.

60.minūtē vēlreiz "Wolfsburg" izvirzījās vadībā pēc Lukasa Nmehas sitiena - 2:1.

Grupā ar septiņiem punktiem vadībā ir "Salzburg", pa pieciem punktiem ir "Lille" un "Wolfsburg", bet trīs punkti un labas izredzes kvalificēties arī turpmākajām cīņām - "Sevilla".

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst nākamajā kārtā, trešā pārceļas uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona ir beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 28.maijā norisināsies Sanktpēterburgā, Krievijā.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Portugāles pilsētā Portu Londonas "Chelsea" ar 1:0 pārspēja Mančestras "City".