HK "Rīga" izcīna trešo uzvaru pēc kārtas MHL

HK "Rīga" hokejisti
HK "Rīga" hokejisti Foto: hkr.lv

"Rīgas" komanda trešdien Rīgā izcīnīja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā, svinot trešo panākumu pēc kārtas.

"Rīga" Piņkos ar rezultātu 6:3 (3:1, 2:1, 1:0) pārspēja Sanktpēterburgas "Dinamo".

Vārtu gūšanas momentiem pārbagātā spēlē vadībā mājinieki septītajā minūtē vairākumā izvirzījās pēc Ričarda Beņislavska metiena. Perioda vidū 28 sekunžu laikā vārtus guva Artūrs Karaša un Klāvs Veinbergs, panākot 3:0 un piespiežot viesiem nomainīt vārtsargu.

Periods noslēdzās ar rezultātu 3:1, jo tā pēdējā minūtē viesi vienus vārtus atguva.

Kad otrā perioda sākumā 53 sekunžu laikā ar vārtu guvumu izcēlās Veinbergs, gūstot savus otros vārtus spēlē, un Aleksis Burkits, uzvarētājs praktiski jau bija skaidrs.

Pēdējos vārtus mājinieku labā 55.minūtē vairākumā guva Ģirts Silkalns, panākot 6:2.

"Rīgai" trīs rezultatīvas piespēles sakrāja Miks Tumānovs, bet bez Veinberga pie diviem (1+1) punktiem tika arī Karaša, Silkalns un Burkits.

Kārlis Mežsargs mājinieku vārtos atvairīja 39 preitnieku metienus.

Rīdzinieki pārspēja Sanktpēterburgas "Dinamo" otro dienu pēc kārtas, otrdien esot pārākiem pēcspēles metienu sērijā ar 4:3.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītu 21 punktu 26 spēlēs ieņem 12.vietu.

Nedēļas nogalē "Rīga" krustos nūjas ar Maskavas "Dinamo" jauniešiem.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.