Video ⟩ Nobalso! Kurš futbola virslīgā guva mēneša skaistākos vārtus?

Emersons un Raimonds Krollis
Emersons un Raimonds Krollis Foto: fkrfs.lv//valmierafc.com

Latvijas futbola virslīgas jubilejas 30. sezona noslēgusies ar RFS komandas triumfu, klubam šo titulu izcīnot pirmo reizi vēsturē. Pienācis laiks aptaujā noskaidrot, kurš guva skaistākos vārtus "Optibet" virslīgas sezonas izskaņā oktobra un novembra spēlēs.

Balsot par savu favorītu var vienu reizi. Aptauja noslēgsies ceturtdien, 11. novembrī, plkst. 23:59.

Emersons (RFS)

20. oktobrī RFS ar rezultātu 5:2 uzveica FK "Meta". Uzvarētāju sastāvā Emersons izcēlās ar "hat trick".

Mača 23. minūtē Emersons sarežģītā situācijā palēciena guva vārtus, izvirzot RFS vadībā 1:0.

Šosezon virslīgā 26 mačos Emersons guva deviņus vārtus.

Emersons (RFS) - 2

Jau iepriekš minētajā 20. oktobra spēlē Emersons guva trīs vārtus, no kuriem divi bija ievērības cienīgi.

Spēles 44. minūtē Brazīlijas futbolists panāca 3:1 par labu RFS, trāpot spēcīgu sitienu no distances.

Tomāšs Šimkovičs (RFS)

27. oktobra spēlē RFS ar 3:0 pārspēja BFC "Daugavpils".

Spēles 10. minūtē Šimkovičs izvirzīja rīdziniekus vadībā ar 1:0, realizējot spēcīgu tālsitienu.

Slovākijā dzimušais Austrijas futbolists šosezon virslīgā 23 spēlēs guva septiņus vārtus un veica astoņas rezultatīvas piespēles.

Gļebs Kļuškins (FK "Metta")

17. oktobra spēlē FK "Metta" cīnījās neizšķirti 1:1 pret iepriekšējo trīs sezonu Latvijas čempioni "Riga FC".

Spēles 53. minūtē Kļuškins panāca neizšķirtu.

Latvijas futbolists šosezon virslīgā septiņos mačos guva vienus vārtus.

Raimonds Krollis ("Valmiera FC")

23. oktobra mačā "Valmiera FC" ar 4:1 uzvarēja dueli pret Jūrmalas "Spartaks".

85. minūtē pēc skaistas Ibrahima Sova piespēles 4:1 panāca Krollis.

Latvijas futbolists šosezon virslīgā 25 spēlēs guva 12 vārtus.