Video ⟩ Porziņģim spilgts sniegums uzvarā pret Jokiču un "Nuggets" (1)

Kristaps Porziņģis pirmdien demonstrēja rezultatīvu sniegumu, kaldinot Dalasas "Mavericks" komandas uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 111:101 pārspēja Denveras "Nuggets", izcīnot piekto uzvaru pēdējos sešos mačos. Denveras vienībai pārtrūka piecu uzvaru sērija.

Porziņģis laukumā pavadīja 33 minūtes, kuru laikā viņš guva 29 punktus (3p. 5/8) un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Latvieša kontā arī trīs rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, viens bloķēts metiens un divas kļūdas.

"Mavericks" labā 23 punktus guva Luka Dončičs, kurš veica arī 11 rezultatīvas piespēles, 19 punktus pievienoja Tims Hārdevejs juniors, 17 iemeta Džeilens Bransons.

"Nuggets" sastāvā iepriekšējās sezonas NBA regulārā čempionāta MVP jeb vērtīgākais spēlētājs Nikola Jokičs guva 35 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas.

Pirms šī mača "Nuggets" komandai bija labākā aizsardzība līgā - vidēji mačā ielaisti 98 punkti.

Mača gaitā gan "Mavericks", gan "Nuggets" iekrāja 13 punktu pārsvaru, taču Dalasai izrāviena 17:6 ceturtās ceturtdaļas sākumā ļāva beigās svinēt panākumu.

"Mavericks" ar deviņām uzvarām un četriem zaudējumiem ieņem trešo vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, bet "Nuggets" ar bilanci 9-5 atrodas pozīciju zemāk.