Video "Rīgas" hokejisti MHL spēlē zaudē "Spartak" komandai

"Rīgas" hokejisti

"Rīgas" komanda piektdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē.

Rīdzinieki "Arēnā Rīga" ar 2:4 (0:0, 1:2, 1:2) piekāpās Maskavas "Spartak" jaunajiem hokejistiem.

Pirmais periods aizritēja bez gūtiem vārtiem, bet otrajā jau pirmajā minūtē abas komandas apmainījās precīziem metieniem. Pēc viesu izvirzīšanās vadībā ātri 1:1 panāca Artūrs Karaša, kurš pēc pretuzbrukuma izmantoja izgājienu pret pretinieku vārtsargu. Līdz trešdaļas beigām gan maskavieši atguva vadību.

Arī trešajā periodā uz viesu diviem vārtiem latviešu atbildēja ar vieniem. Trešdaļas vidū pēc teicamas izspēles vārtu priekšā veiksmīgi nospēlēja Kristers Brauns, kurš tobrīd panāca 2:3.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 26 punktiem 33 spēlēs ieņem 11.vietu.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam "Rīga" aizvadīs vēl četras mājas spēles pēc kārtas.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.