"Olimp"/"Venta 2002" piedzīvo zaudējumu Kontinentālā kausa trešās kārtas pirmajā spēlē

"Olimp"/"Venta 2002" hokejisti
"Olimp"/"Venta 2002" hokejisti Foto: Agris Bricis

Latvijas čempione "Olimp"/"Venta 2002" piektdien piedzīvoja zaudējumu Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa trešās kārtas pirmajā spēlē.

"Olimp"/"Venta 2002" Olborgā notiekošā turnīra pirmajā spēlē ar rezultātu 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Baltkrievijas klubam "Gomeļ".

Pirmā perioda pirmajā pusē pretiniekiem vairākumus realizēja Nikolajs Suslo un Dmitrijs Ambrožeičiks. Mača vidū Miķelis Rēdlihs vienus vārtus atguva, bet trešā perioda otrajā minūtē Aleksejs Kudrjavcevs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kuru "Gomeļ" hokejisti no rokām neizlaida.

Sestdien Latvijas čempioni spēkosies ar Šefīldas "Steelers", bet svētdien būs mačs ar F grupas saimnieci Olborgas "Pirates".

"Olimp"/"Venta 2002" otro kārtu pārvarēja, uzvarot grupā, kurā bija arī Ungārijas, Igaunijas un Ukrainas komandas.

Trešajā posmā astoņas komandas sadalītas divās apakšgrupās, pa divām labākajām iekļūstot finālčetrinieka turnīrā. Turnīra uzvarētāja iegūs tiesības 2022./2023.gada sezonā spēlēt IIHF Čempionu līgā.

Iepriekšējā sezonā IIHF Kontinentālais kauss netika aizvadīts.