Mančestras "City" un PSG futbolisti iekļūst ČL "play-off" turnīrā

Pēc "Club Brugge" zaudējuma trešdien savā laukumā UEFA Čempionu līgas piektās kārtas spēlē, no A grupas izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuva Mančestras "City" un Parīzes "Saint-Germain" (PSG).

"Club Brugge" savā laukumā atzina "Leipzig" pārākumu ar 0:5 (0:4).

Vārtus viesu labā guva Kristofers Nkunku, kurš guva vārtus 12.minūtē un mača kompensācijas laikā. Divi vārti arī Ēmila Fošberja kontā, bet vienus iesita Andrē Silva.

Otrā cīņā Mančestras "City" mājās pieveica Parīzes "Saint-Germain" ar 2:1 (0:0).

Uz Kiliana Mbapē 50.minūtē gūtajiem vārtiem mājinieki atbildēja ar Rahīma Sterlinga "golu" 63.minūtē un Gabriela Žezūsa vārtiem 76.minūtē.

A grupā līderpozīcijā 12 punkti ir Mančestras komandai, astoņi - Parīzes klubam, pa četriem - Briges vienībai Leipcigas futbolistiem.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst nākamajā kārtā, trešā pārceļas uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona ir beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 28.maijā norisināsies Sanktpēterburgā, Krievijā.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Portugāles pilsētā Portu Londonas "Chelsea" ar 1:0 pārspēja Mančestras "City".