Uldriķis gūst kārtējos vārtus Nīderlandes čempionātā

Roberts Uldriķis
Roberts Uldriķis Foto: cambuur.nl

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis piektdien guva vārtus Nīderlandes čempionāta spēlē un sekmēja Leivārdenas "Cambuur" komandas uzvaru.

"Cambuur" 14.kārtas mačā viesos ar rezultātu 3:2 (1:2) uzvarēja "Nijmegen" komandu.

Uldriķis maču sāka starta vienpadsmitniekā un savus trešos vārtus Nīderlandes čempionātā guva 52.minūtē, panākot 2:2.

Pēc Robēna Maluna izpildītā brīvsitiena bumbu atvairīja mājinieku vārtsargs Matijss Branderhorsts, taču pirmais pie atlēkušās bumbas paspēja Uldriķis, triecot to vārtu tīklā.

Drīz pēc tam, 58.minūtē, Uldriķis tika nomainīts.

Līdz tam 17.minūtē viesus vadībā bija izvirzījis Džeimijs Jākobss, bet mājinieki ar Edgara Bareto un Ali Akmana pūlēm 36.minūtē izvirzījās vadībā - 2:1.

66.minūtē trešos vārtus Leivārdenas komandas labā guva Alekss Bangura.

"Cambuur" Nīderlandes virslīgā ar 24 punktiem 14 spēlēs pakāpies uz ceturto vietu 18 komandu konkurencē.

Latviešu uzbrucējs Nīderlandes "Eredivisie" čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus. 23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.