Mediji: "Riga FC" īpašnieki ieinteresēti Francijas kluba "Saint-Etienne" iegādē

"Riga" futbolisti FOTO: LETA

Trīskārtējās Latvijas čempiones futbolā "Riga" komandas īpašnieki ieinteresēti Francijas kluba "Saint-Etienne" iegādē, vēsta Francijas mediji.

Portāls "Leprogres.fr" raksta, ka Krievijas miljardierim Sergejam Lomakinam piederošā "Total Sports Investments" varētu iegādāties titulētāko Francijas komandu.

Lomakins un kompānijas "Total Sports Investments" ģenerāldirektors nedēļas nogalē apmeklēja Francijas augstākās līgas maču, kurā Sentetjēnas futbolisti mājās ar 1:3 zaudēja Parīzes "Saint-Germain". Tāpat abi apmeklējuši kluba bāzi, un viņiem līdzi bijis Madrides "Real" un Spānijas izlases bijušais aizsargs Migels Salgado, kurš kompānijā pilda padomnieka funkcijas.

Pagaidām gan nekāds piedāvājums esošajiem kluba īpašniekiem Bernāram Kajaco un Rolānam Romejē neesot izteikts. Viņi "Saint-Etienne" vada kopš 2004.gada un šogad pauda, ka vēlas pārdot klubu.

Lomakins ir Krievijas pilsonis un zemo cenu veikalu tīkla "Fix Price" līdzīpašnieks, futbola kluba "Riga" īpašnieks, Piņķu futbola stadiona un futbola infrastruktūras attīstītājs Latvijā, "Baltic Sport Group" patiesais labuma guvējs.

Lomakins ir ne tikai "Riga", bet arī Kipras kluba "Pafos" un Krievijas komandas "Rodina" īpašnieks. "Forbes" viņa turību lēš 3,1 miljarda ASV dolāru apmērā.

Viņš iekļauts "melnajā sarakstā" jeb to ārzemnieku sarakstā, kuriem ieceļošana Latvijā ir aizliegta.

Uz augšu
Back