Taigers Vudss cer atgriezties vēl uz dažiem golfa turnīriem

Taigers Vudss FOTO: Reuters/ScanPix

Pasaules golfa leģenda Taigers Vudss vēlās atgriezties profesionālajā golfā vismaz daļēji, kad būs pilnībā atguvies no autoavārijā gūtās traumas.

Vudss šī gada februārī cieta autoavārijā, kurā guva nopietnu kājas lūzumu, un, kā pats golferis norādīja, pastāvēja iespēja, ka kāju nāksies amputēt.

45 gadus vecais golferis ir pieņēmis, ka nevarēs atgriezties profesionālajā sportā kā iepriekš, taču cer vēl spēlēt golfu atsevišķos turnīros.

"Domāju, ka tas ir reālistiski - piedalīties Profesionālo golferu asociācijas (PGA) tūres sacensībās," teica Vudss. "Izvēlēties un spēlēt pāris sacensībās gadā. Tā diemžēl ir realitāte, bet slimnīcā bija brīdis, kad es domāju, ka no tās iziešu ar vienu kāju."

"Man nevajag sacensties ar labākajiem sportistiem pasaulē, lai izbaudītu dzīvi," minēja golferis. "Es joprojām varu piedalīties golfa spēlē, ja manai kājai viss būs kārtībā. Nedomāju, ka atkal varēšu nokļūt līdz pašai augšai."

Vudss iepriekš bija spiests piedzīvot vairākas muguras operācijas, taču 2019.gadā spēja atgriezties, lai izcīnītu "Masters" sacensībās uzvaru.

Autoavāriju izraisīja ātruma pārsniegšana, kā rezultātā Vudss nevarēja automašīnu savaldīt un ietriecās kokā, pamatīgi bojājot automašīnas priekšējo daļu.

Uz augšu
Back