Foto un video ⟩ Krikunovs: Ja nebūtu noraidījumu, nospēlētu labāk

Pēc pirmās spēles Rīgas "Dinamo" galvenā trenera amatā Vladimirs Krikunovs secināja, ka viņa vadītā vienība būtu nospēlējusi labāk, ja nesaņemtu noraidījumus.

Rīgas komanda mājas spēlē ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Čerepovecas "Severstaļ"

"Katru maiņu spēlētāji centās nospēlēt līdz galam. Diemžēl pirms spēles brīdināju par noraidījumiem, un dabūjām noraidījumus un ielaidām vārtus. Divi vārti ielaisti mazākumā, ja nebūtu noraidījumu, varētu nospēlēt labāk," teica Krikunovs.

Galvenais treneris uzslavēja viņa komandas spēlētāju labo fizisko sagatavotību, kas ļāva visu spēli nospēlēt vienlīdz labā līmenī. "Fiziski spēlētāji nepiekāpās Čerepovecai, un fiziski "Severstaļ" noteikti ir viena no labākajām komandām. Jā, taču zaudējām meistarībā. Redzēsim, ko vēl var izdarīt šajā ziņā," piebilda Krikunovs.

Treneris arī uzskata, ka nebūs problēmas strādājot ar Rīgas "Dinamo" ārzemju spēlētājiem, kā arī treneru kolektīvā izmaiņas uz šo brīdi nav gaidāmas. "Iepazīstos ar spēlētājiem. Tikai otrā diena, daudzus vēl nepazīstu, bet domāju, ka ātri tiksim galā," cerīgi teica Krikunovs.

Savukārt Čerepovecas vienības galvenais treneris Andrejs Razins atklāja, ka šodien viņa vadītajai komandai nevarēja palīdzēt pieci spēlētāji, tāpēc laukumā bija jādoas visiem, kas bija ieradušies Rīgā.

"Pēc pēdējās spēles ar Sanktpēterburgas SKA šodien nebija piecu cilvēku sastāvā. Laukumā devās visi, kas bija atbraukuši spēlēt. Liels paldies komandai, kas izturēja visas trīs trešdaļas. Žēl, ka otrie vārti tika ielaisti, bet tomēr divi punkti ir divi punkti," teica Razins. "Mūsu uzdevums šosezon noteikti ir iekļūt "play-off"."

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" ar izcīnītiem 27 punktiem 33 spēlēs ieņem 12.vietu.

Uz augšu
Back