Rihardam Bukartam vārtu guvums "Admiral" zaudējumā

Rihards Bukarts
Rihards Bukarts Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem, taču viņa un Mika Indraša pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" piedzīvoja zaudējumu.

Leonīda Tambijeva trenētā "Admiral" izbraukuma spēlē ar 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) piekāpās Ufas "Salavat Julajev", zaudējot piektajā mačā pēc kārtas.

Bukarts guva vārtus vairākumā spēles 47. minūtē, labojot Vladislava Ušeņina metienu vārtu priekšā. Latvijas uzbrucējs laukumā bija 13 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Savukārt Indrašis uz laukuma pavadītajās 23 minūtēs un 21 sekundē trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā iemetienā un divas reizes izpildīja spēka paņēmienu.

Austrumu konferences turnīra tabulā Vladivostokas vienība ar izcīnītiem 19 punktiem 37 spēlēs ierindojas 12.vietā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.