Video ⟩ Jaks izceļas ar vārtu guvumu KHL spēlē

Jānis Jaks
Jānis Jaks Foto: Yury Kuzmin

Latvijas aizsargs Jānis Jaks ceturtdien Nursultanā atzīmējās ar gūtiem vārtiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, taču viņa pārstāvētie "Soči" piedzīvoja zaudējumu.

Kazahstānas klubs Nursultanas "Baris" savā laukumā izrādījās spēcīgāks par "Soči" komandu ar 5:2 (2:1, 2:0, 1:1).

Jaks guva pēdējos vārtus spēlē, izceļoties 44 sekundes pirms mača beigām.

Jaks šajā duelī uz ledus pavadīja 18 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes, kad rezultāts jau bija 1:5. Viņš šajā sezonā 31 cīņā atzīmējies ar sešiem gūtiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

"Soči" ar 34 punktiem 38 spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu grupā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.