Video Rubīns savā otrajā NHL mačā izpilda septiņus spēka paņēmienus (1)

Latvijas hokeja aizsargs Kristiāns Rubīns savā otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar ļoti aktīvu spēli, tomēr nespēja palīdzēt viņa pārstāvētajai Toronto "Maple Leafs" komandai izcīnīt uzvaru.

Toronto "Maple Leafs" mājās ar rezultātu 3:5 (2:2, 0:2, 1:1) piekāpās Tampabejas "Lightning".

Latvijas aizsargs laukumā pavadītajās 12 minūtēs un astoņās sekundēs izcēlās ar septiņiem spēka paņēmieniem, diviem metieniem pa pretinieku vārtiem, divām soda minūtēm un divām kļūdām, kā arī beidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Maple Leafs" rindās ar diviem gūtajiem vārtiem izcēlās Ondržejs Kaše, bet vēl vienu vārtus guva Viljams Nīlanders.

Pretinieku sastāvā vārtus guva Pjērs-Eduards Belameirs, Teilors Redišs, bet ar divām ripām atzīmējās Ondrejs Palats. Savukārt komandas līderim Stīvenam Stemkosam šoreiz četru punktu mačs (1+3).

"Maple Leafs" un "Lightning" Atlantijas divīzijā ieņem attiecīgi otro un trešo vietu. Abas komandas ir iekrājušas 38 punkts, bet Toronto hokejisti ir aizvadījuši par divām spēlēm vairāk.