Medijs: Porziņģa vārds piesaukts iespējama maiņas darījuma kontekstā

Kristaps Porziņģis FOTO: AFP/SCANPIX

Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa vārds izskanējis Bruklinas "Nets" un Dalasas "Mavericks" sarunās par iespējamo Kairija Ērvinga maiņu, ziņo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Aiens Beglijs.

Pēc "SportsNet New York" (SNY) rīcībā esošās informācijas, "Mavericks" bijusi viena no komandām, kas sazinājusies par iespējamo maiņas darījumu. Tiesa, nav zināms, cik daudz abas puses pārspriedušas iespējamo darījumu, tāpat SNY neziņo, kad sarunas notikušas.

Ērvings patlaban nav kopā ar "Nets" komandu, jo nav vakcinējies pret Covid-19 un nevar piedalīties mājas spēles Ņujorkā. Lai gan viņš drīkst piedalīties treniņos un izbraukuma mačos, kluba vadība pieņēma lēmumu pagaidām Ērvingu neiesaistīt komandas darbā.

Iepriekš "The Athletic" žurnālists Šems Karanija ziņoja, ka abu pušu attiecībās parādījies cerības stariņš un Ērvings kaut kad sezonas gaitā varētu atgriezties komandā.

Porziņģis šosezon "Mavericks" sastāvā vidēji mačā guvis 19,5 punktus, realizējot 45% metienu.

Porziņģim līgums ar "Mavericks" ir uz vēl trīs sezonām, no kurām pēdējai ir spēlētāja opcija. Šosezon Latvijas basketbolista atalgojums ir 31,65 miljoni ASV dolāru, nākamsezon 33,8 miljoni dolāru, bet aiznākamajā - 36 miljoni.

Ērvingam spēlētāja opcija nākamajā sezonā ir 36,5 miljoni dolāru.

Uz augšu
Back