Video ⟩ Bertānam septiņi punkti zaudējumā NBA spēlē (1)

Dāvis Bertāns trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā guva septiņus punktus, tomēr viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" viesos ar 105:119 (32:27, 25:29, 32:28, 16:35) atzina Sakramento "Kings" vienības pārākumu.

Bertāns laukumā bija 16 minūtes un 29 sekundes, realizējot vienu no sešiem tālmetieniem un četrus no pieciem soda metieniem. Tāpat latvieša rēķinā izcīnītas divas atlēkušās bumbas zem groziem, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba un +/- rādītājs -5.

Vašingtonas vienībā rezultatīvākais ar 30 gūtajiem punktiem bija Bredlijs Bīls, bet 15 punktus pievienoja Deni Avdija.

"Kings" rindās seši spēlētāji guva vismaz 13 punktus, bet rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Diārons Fokss.

"Wizards" ar 15 uzvarām 29 spēlēs Austrumu konferencē ierindojas astotajā vietā, bet "Kings" ar 12 panākumiem ir desmitie Rietumu konferencē.

Tikmēr Kristaps Porziņģis regulārā čempionāta mačā sakrāja astoto "double-double" sezonā, tomēr Dalasas "Mavericks" ar 104:107 (23:33, 27:14, 23:26, 20:20, 11:14) papildlaikā piekāpās Losandželosas "Lakers" vienībai.

Porziņģis laukumā pavadīja 38 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā guva 23 punktus, trāpot septiņus no 16 divpunktu un vienu no septiņiem trīspunktu metieniem, kā arī visus sešus soda metienus. Viņš arī izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, bloķēja divus pretinieku metienus, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles, pieļāva piecas kļūdas, sakrāja trīs personiskās piezīmes un beidza spēli ar +/- rādītāju +2.

"Mavericks" ar 14 panākumiem 28 spēlēs ir astotajā vietā Rietumu konferencē, kamēr "Lakers" ar 16 uzvarām 29 mačos ieņem sesto vietu.

Šosezon NBA regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs 82 spēles.