Video ⟩ Bertānam rezultatīvs sniegums "Wizards" zaudējumā

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/ScanPix

Dāvis Bertāns svētdien guva 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā.

Latvijas basketbolista pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" komanda savā laukumā ar rezultātu 96:117 piekāpās Filadelfijas "76ers".

Bertāns laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā viņš guva 14 punktus (2p. 0/1, 3p. 4/9, soda metieni 2/2), izcīnīja divas atlēkušās bumbas un veica vienu rezultatīvu piespēli.

Latvieša rēķinā arī trīs piezīmes, viena kļūda un negatīvs '+/- rādītājs -3.

"Wizards" rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Spensers Dinvidijs, 15 pievienoja Montrezls Harels, bet Kails Kuzma izcēlās ar 12 punktiem un 10 izcīnītām atlēkušajām bumbām.

"76ers" sastāvā Džoels Embīds guva 36 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, 23 punktus iemeta Tobiass Heriss.

NBA veselības un drošības protokola dēļ "Wizards" vienībai nevarēja palīdzēt komandas rezultatīvākais spēlētājs Bredlijs Bīls.

Trešajā ceturtdaļā "76ers" veica 15:0 izrāvienu un ieguva pārsvaru 80:59, izveidojot stabilus pamatus uzvarai.

Abas komandas šosezon izcīnījušas 17 uzvaras un piedzīvojušas 16 zaudējumus - "76ers" patlaban ieņem sesto, bet "Wizards" septīto vietu Austrumu konference.