Video ⟩ Bertānam sezonas otrā rezultatīvākā spēle; "Wizards" piedzīvo zaudējumu

Dāvis Bertāns otrdien demonstrēja rezultatīvu sniegumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, taču tas neglāba Vašingtonas "Wizards" komandu no zaudējuma.

"Wizards" izbraukumā ar rezultātu 112:119 piekāpās Maiami "Heat" vienībai, piedzīvojot septīto zaudējumu pēdējo desmit spēļu nogrieznī.

Bertāns laukumā pavadīja 21 minūti, guva 19 punktus (2p. 2/2, 3p. 5/10), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles un pieļāva vienu kļūdu.

Šī latvietim bija otrā rezultatīvākā spēle šosezon. Bertāna šīs sezonas rezultatīvākais sniegums ir 21 punkts.

"Wizards" sastāvā Spensers Dinvidijs guva 24 punktus un veica 11 rezultatīvas piespēles, Kails Kuzma iemeta 22 punktus, bet Deniela Geforda kontā 16 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

"Heat" komandā 32 punktus guva Tailers Hīro, 26 iemeta Dankans Robinsons, bet 25 punkti un 15 rezultatīvas piespēles Džimija Batlera rēķinā.

"Wizards" laukumā pieļāva par 10 kļūdām vairāk nekā pretinieki (attiecība 18:8). Jau pirmajā ceturtdaļā Vašingtona nokļuva iedzinējos ar -14 (24:38).

Spēles turpinājumā "Heat" pārsvars pieauga līdz pat 28 punktiem. Mača beigās "Wizards" atspēlējās un samazināja rezultāta starpību līdz -5, tomēr mājinieki nosargāja vadības grožus.

"Heat" ar 22 uzvarām un 13 zaudējumiem ieņem ceturto vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, kur "Wizards" ar bilanci 17-17 atrodas astotajā pozīcijā.