Indrašim divi noraidījumi trešajā periodā zaudējumā pret SKA

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: hcadmiral.ru

Latvijas uzbrucēju Mika Indraša un Riharda Bukarta pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" komanda trešdien cieta zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

Leonīda Tambijeva vadītā "Admiral" mājās ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) piekāpās Rietumu konferences līderei Sanktpēterburgas SKA.

Indrašis trešajā periodā saņēma divus noraidījumus par pretinieka bloķēšanu. Pirmo noraidījumu viņš izpelnījās, "Admiral" komandai spēlējot vairākumā. Indrašis uz ledus pavadīja 15 minūtes un 21 sekundi, vienreiz metot pa vārtiem, bet Bukarta nebija spēles pieteikumā.

Mājiniekiem vārtus guva Dinārs Hamiduļins, bet viesiem izcēlās Daņiils Piļenkovs, Andrejs Kuzmenko un Jevgeņijs Timkins.

"Admira" ar 27 punktiem 44 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē, apsteidzot tikai Pekinas "Kuņluņ Red Star".

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.