TVNET sociālais projekts: noskaidroti stipendiju laureāti!

TVNET Sports
TVNET sociālais projekts: noskaidroti stipendiju laureāti!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

TVNET sociālā projekta trešajā sezonā stipendijas iegūs pludmales volejbolists Artūrs Rinkevičs, frisbijists Emīls Elksnītis un lakrosa spēlētājs Sergejs Ņikitjuks.

Sociālā projekta galvenais mērķis ir atbalstīt jaunos sportistus, kuriem ir vēlme studēt un apvienot studijas ar lielo sportu. Ideja radās basketbola leģendai Valdim Valteram, ņemot vērā viņa pieredzi. Sportistam izglītība ir ļoti svarīga, jo sportista karjera ir īsa. Dalībai trešās sezonas projektā bija pieteiktas astoņas meitenes un tikpat puišu. 

Ar katru stipendijas pretendentu tika izveidota video intervija, kas redzama TVNET. Iepazīstot jaunos sportistus un trenerus, katrā kategorijā pirmo trīs vietu ieguvēji saņems stipendiju 1000 eiro apmērā.

Stipendiju ieguvējus, tāpat kā iepriekšējos gados, noteica TVNET apmeklētāju aptaujā. Stipendiju pretendentus izvirzīja attiecīgo sporta veidu federācijas.

Vērts atzīmēt, ka pēr Tokijas olimpiskajās spēlēs startēja pieci sportisti, kas iepriekš ir piedalījušies TVNET sociālajā projektā, - Helvijs Babris (BMX), Roberts Akmens (smaiļošana), Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa), Agate Rašmane (šaušana) un Daniils Bobrovs (peldēšana).

Trešās sezonas dalībnieki puišu kategorijā:

  1. Klāvs Jansons (florbols, LU)
  2. Lauris Dūzelis (regbijs, LSPA)
  3. Dmitrijs Petuhovs (handbols, LSPA)
  4. Edvards Mežulis (basketbols LU)
  5. Emīls Elksnītis (frisbijs, RTU)
  6. Sergejs Ņikitjuks (lakross, RTU)
  7. Artūrs Rinkevičs (pludmales volejbols, RTU)
  8. Normunds Uldriķis (futbols, LU)

Projektu atbalsta 11TV, Reck, LNK Industries un TVNET.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu