Video ⟩ Jaks asistē "Soču" vienīgajos vārtos KHL spēlē

Jānis Jaks
Jānis Jaks Foto: Edijs Pālens / LETA

Latvijas aizsargs Jānis Jaks trešdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, viņa pārstāvētajai "Soči" komandai piedzīvojot zaudējumu.

Soču vienība mājās ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) zaudēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

Jaks rezultatīvi asistēja spēles otrajā minūtē, kad izmeta ripu ārpus aizsardzības zonas, uzbrukuma noslēgumā Kirilam Petkovam panākot 1:0. Otrajā periodā pretiniekiem divus vārtus guva Damirs Žafjarovs.

Latviešu aizsargs uz ledus pavadīja 18 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie divām soda minūtēm.

Jaks šajā sezonā 38 spēlēs guvis sešus vārtus un 11 reizes rezultatīvi piespēlējis.

"Soči" ar 39 punktiem 45 spēlēs ieņem 11.vietu Rietumu grupā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.