"VEF Rīga" pretinieci Dižonas komandu skāris Covid-19

FOTO: FIBA.com

Latvijas čempionvienības "VEF Rīga" pretinieci Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas "play-in" turnīrā Dižonas JDA komandu skāris Covid-19 uzliesmojums.

Piektdien klubs vēsta, ka tajā konstatēti vairāki Covid-19 gadījumi, tiesa, neprecizējot, vai pozitīvi testi ir spēlētājiem vai kluba darbiniekiem. Covid-19 pret rīdziniekiem liedza spēlēt uzbrucējam Abdulajam Lumam, bet ceturtdien Dižonas portāls "Bienpublic.com" ziņoja, ka pozitīvs tests ir saspēles vadītajam Tonijam Katičam, kurš otrdien laukumā pavadīja 13 minūtes.

Šī iemesla dēļ atcelta šovakar paredzētā Francijas augstākās līgas spēle pret Lemānas komandu, taču jauniešu meistarsacīkšu mačs starp šīm vienībām varēs norisināties.

Kā aģentūrai LETA skaidroja "VEF Rīga" prezidents Gatis Jahovičs, Latvijas klubs pagaidām nav saņēmis ziņu no FIBA par kādām izmaiņām Čempionu līgas turnīrā. Otrdien sērijas otrajā spēlē Rīgā paredzēts Latvijas čempionu un Dižonas komandas duelis.

Pirmajā mačā "VEF Rīga" otrdien Dižonā zaudēja ar rezultātu 77:84.

Otro kārtu sasniegs komanda, kas "play-in" turnīrā uzvarēs divās spēlēs. Ja būs nepieciešams trešais mačs, tas norisināsies aiznākamnedēļ Dižonā.

Otrā posma I apakšgrupā šī pāra uzvarētāja tiksies ar Ludvigsburgas "MHP Riesen" un Stambulas "Galatasaray" komandām, kā arī Holonas "Hapoel" un Stambulas "Bešiktaš" dueļa uzvarētāju.

Uz augšu
Back