"Rīgas" hokejisti nespēj pārtraukt zaudējumu sēriju

"Rīgas" komanda piektdien Rīgā Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) piedzīvoja devīto zaudējumu pēc kārtas.

"Rīgas" hokejisti Piņķos ar 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) piekāpās Čehovas "Russkije Vitjazi" komandai.

Piektajā minūtē vairākumā Ģirts Silkalns pēc Rainera Dārziņa un Roberta Petroviča piespēlēm izvirzīja "Rīgu" vadībā - 1:0, taču 55 sekundes vēlāk viesi panāca izlīdzinājumu pēc Ivana Dementjeva metiena.

Devītajā minūtē ripa vēlreiz pabija rīdzinieku vārtos, taču vārtu guvums netika ieskaitīts spēles ar augsti paceltu nūju dēļ.

11. minūtē rīdzinieki, atkal vairākumā, izvirzījās vadībā. Ričards Staņislavskis vārtu priekšā aizsedza redzamību vārtsargam, un Gustavs Millers pēc Artūra Andžāna un Artūra Karašas piespēlēm ar metienu vārtu augšējā labajā stūrī otro reizi spēlē izvirzīja mājiniekus vadībā - 2:1.

30.minūtē viesi izlīdzinājumu panāca mazākumā, vienatnē pret mājinieku vārtsargu Rūdolfu Lazdiņu nokļūstot Kirilam Kondirevam un raidot ripu vārtsargam starp kājsargiem - 2:2.

Vienādos sastāvos "Russkije Vitjazi" vadībā izvirzījās 36.minūtē pēc Dmitrija Gromova metiena - 3:2.

Rezultāts līdz cīņas beigām vairs nemainījās, kaut arī rīdziniekiem bija 2+2 minūšu vairākums.

Ceturtdien rīdzinieki šiem pašiem pretiniekiem piekāpās ar 1:3.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 28 punktiem 44 mačos ierindojas 15. vietā, bet "Russkije Vitjazi" ar 53 punktiem 41 duelī ir septītajā vietā.

Otrdien un trešdien "Rīga" Maskavā tiksies ar turienes "Spartak".

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13. vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13. sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.