Video ⟩ HK "Rīga" piedzīvo desmito zaudējumu pēc kārtas

HK "Rīga" hokejisti.
HK "Rīga" hokejisti. Foto: hkriga.lv

"Rīgas" komanda otrdien Maskavā Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) piedzīvoja desmito zaudējumu pēc kārtas.

"Rīgas" hokejisti izbraukumā ar 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:1) pagarinājumā iekāpās Maskavas "Spartak" komandai.

Ceturtajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, ko saglabāja līdz perioda beigām.

Otrā perioda sākumā 75 sekunžu laikā rīdzinieki panāca 2:1 vadību. Vispirms izcēlās Deniss Vilmans no Nika Zīles un Edvarda Bergmaņa piespēlēm, bet Artūrs Karaša no Ģirta Silkalna piespēles.

Perioda vidū viesi nopelnīja divu minūšu noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, ko mājinieki ar Ņikitas Millera metienu pārvērta "golā" - 2:2.

Trešā perioda 14.minūtē Vilmans guva otros vārtus un atguva viesiem vadību, kuru izdevās noturēt tikai 38 sekundes, jo pretinieki ātri izlīdzināja rezultātu. Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet papildlaikā 16 sekundes pirms beigu signāla 4:3 "Spartak" komandai panāca Vadims Fahatovs.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 29 punktiem 45 mačos ierindojas 15.vietā, bet "Spartak" ar 45 punktiem 42 dueļos ir devītā.

Trešdien "Rīga" Maskavā ar "Spartak" tiksies atkārtoti.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.