Pēc teju divu nedēļu pārtraukuma "Blue Jackets" vārtos atgriezīsies Elvis Merzļikins

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: Reuters/ScanPix

Piektdien, 14. janvārī, Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbuas "Blue Jackets" vārtos atgriezīsies Elvis Merzļikins, vēsta ārzemju mediji.

Merzļikinam vieta "Blue Jackets" vārtos tiks uzticēta izbraukuma mačā pret Karolīnas "Hurricanes" hokejistiem.

Latviešu vārtsargs Kolumbusas komandas vārtus nav sargājis kopš 1. janvāra, kad "Blue Jackets" arī tikās ar Karolīnas vienību.

Toreiz Merzļikins vārtos stājās trešajā periodā, nomainot savainojumu guvušo Daniilu Tarasovu. Šī spēle gan Merzļikinam neizvērtās veiksmīgi, jo viņš trešajā trešdaļā pamanījās ielaist četras ripas un "Blue Jackets" piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 4:7.

Minētās spēles pamatlaika izskaņā savainojumā iedzīvojās arī Merzļikins, kā rezultātā viņš komandai nevarēja palīdzēt nākamajās četrās spēlēs.

Šajā sezonā Merzļikins vidēji spēlē zaudējis 3,03 ripas, atvairot 90,9% pretinieku metienu.

"Blue Jackets" ar 33 punktiem 34 mačos šobrīd Metropolitēna divīzijā ierindojas piektajā vietā.