Video ⟩ Noskaties: TV komentētājs: Neticami atvairījumi Merzļikinam

Elvis Merzļikins ceturtdien nosargāja savus vārtus neskartus un kaldināja Kolumbusas "Blue Jackets" uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā. Pirmās trešdaļas vidū viņš divreiz īsā laikā glāba komandu no vārtu zaudējuma.

"Blue Jackets" izbraukumā ar rezultātu 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) pārspēja Karolīnas "Hurricanes".

Merzļikins atvairīja 31 metienu, izcīnot otro "sauso" uzvaru šosezon un kopumā devīto NHL spēlētāja karjerā. Viņš tika atzīts par mača spilgtāko zvaigzni jeb labāko spēlētāju.

Pirmās trešdaļas vidū viņš īsā laika sprīdī divreiz glāba komandu no vārtu zaudējuma. Pārraides TV komentētāji pauda: "Neticami atvairījumi."

Diezgan droši, ka ar šo epizodi Merzļikins iekļūs nedēļas skaistāko atvairīto metienu Top 10.