Video ⟩ Porziņģis atgriežas laukumā un kaldina "Mavericks" uzvaru

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Kristaps Porziņģis sestdien palīdzēja Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā pret vienu no līgas vājākajiem klubiem.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 108:92 pārspēja Orlando "Magic", izcīnot astoto uzvaru pēdējos 10 mačos.

Porziņģis laukumā pavadīja 28 minūtes, kuru laikā viņš guva 19 punktus (2p. 2/5, 3p. 2/3, soda metieni 9/12).

Latvieša kontā arī septiņas izcīnītas atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens un viena pārtverta bumba, kā arī viena kļūda un trīs piezīmes.

Porziņģis laukumā atgriezās pēc septiņu spēļu pauzes. Liepājnieks kopš 3. janvāra atradās Covid-19 protokolā.

Pēc četru spēļu pārtraukuma "Mavericks" komandai palīdzēja galvenais treneris Džeisons Kids, kurš iepriekš arī bija ievietots Covid-19 protokolā

"Mavericks" sastāvā rezultatīvākais bija Luka Dončičs ar 23 punktiem, Džeilens Bransons pievienoja 19 punktus, bet Tims Hārdevejs juniors iemeta 17.

"Magic" rindās trīs spēlētāji guva 16 punktus katrs - Robins Lopess, Morics Vāgners un Džeilens Sagss.

Jau spēles pirmajās minūtēs "Mavericks" ieguva iniciatīvu. Mača laikā "Magic" ne reizi neizvirzījās vadībā. Dalasas pārsvars augstāko punktu sasniedza pie 23 punktu robežas.

"Mavericks" ar 24 uzvarām un 19 zaudējumiem ieņem piekto vietu Rietumu konferencē, tikmēr "Magic" ar bilanci 8-36 atrodas pēdējā jeb 15. pozīcijā Austrumos.