Video ⟩ Porziņģis palīdz "Mavericks" noturēties uz panākumu viļņa

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: Reuters/ScanPix

Kristaps Porziņģis pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē palīdzēja Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt devīto uzvaru pēdējo 10 maču nogrieznī.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 104:102 (33:24, 20:18, 24:30, 27:30) pārspēja Oklahomasitijas "Thunder".

Porziņģis nospēlēja 28 minūtes, guva 13 punktus (2p. 5/7, 3p. 1/4), izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bloķēja četrus metienus, pārtvēra vienu bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva divas kļūdas un saņēma četras piezīmes.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Luka Dončičs, kurš guva 20 punktus, izpildīja 12 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Vēl mājinieku sastāvā Dorians Finnijs-Smits guva 17 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, Dēilens Bransons pievienoja 14 punktus un astoņas rezultatīvas piespēles.

"Thunder" rindās 34 punktus guva Šejs Džildžess-Aleksandrs.

Dalasas komanda trešajā ceturtdaļā iemeta 13 punktus pēc kārtas un ieguva vadību ar rezultātu 70:48.

Taču tad sekoja "Thunder" atbilde ar 22:2 izrāvienu, samazinot rezultāta starpību līdz viena metiena tiesai (72:70).

Ceturtajā ceturtdaļā lielāko tiesu "Mavericks" turēja vadības grožus, taču "Thunder" mina uz papēžiem un saglabāja sīvu cīņu līdz pat pašām beigām.

"Mavericks" ar 25 uzvarām un 19 zaudējumiem ieņem piekto vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā, kur "Thunder" ir pirmspēdējā jeb 14. pozīcijā ar bilanci 14-29.