Kalvītis un Buncis ievēlēti IIHF komitejās

Aigars Kalvītis (no kreisās) un Edgars Buncis FOTO: Ieva Makare/LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis un LHF valdes loceklis Edgars Buncis ievēlēti Starptautiskās Ledus Hokeja federācijas (IIHF) komitejās, vēsta LHF.

Kalvītis darbosies IIHF Finanšu komitejā, bet Buncis strādās prezidenta īpašo uzdevumu darba grupā, kas atbildēs par U-18 pasaules čempionāta elites grupas attīstību.

IIHF Finanšu komiteju vada IIHF vecākais viceprezidents Petrs Briza, bet U-18 čempionāta īpašo uzdevumu darba grupa uzticēta vācietim Francam Reindlam.

"Mēs turpinām un aicinām būt aktīviem ikdienas hokeja attīstības jautājumos, lai vēl vairāk attīstītu mūsu sporta veidu. Ir vairākas svarīgas lietas, pie kurām šobrīd strādājam. Piemēram, 3x3 hokejs - prezentējām savu ideju par tā attīstību. Tāpat Edgara Bunča pārstāvētajā U-18 čempionāta darba grupā tiks runāts par iespējamo formāta maiņu un komandu skaitu palielināšanu," sacīja IIHF Padomes loceklis Viesturs Koziols, kurš ir arī Infrastruktūras komitejas vadītājs.

"Manā pārraudzībā esošā Infrastruktūras komiteja jau aizvadījusi pirmo sēdi," sacīja Koziols. "Nākamā sanāksme notiks Oslo, Norvēģijā. Viena no aktuālākajām tēmām ir CO2 samazināšana hokeja arēnās. Tāpat mēģināsim rast risinājumus, kā attīstīt hokeja infrastruktūru dažādās valstīs un atbalstīt hokeja halles, kas nonākušas finansiālās grūtībās."

IIHF Padomē septembra beigās tika ievēlēts bijušais LHF ģenerālsekretārs Koziols. Savukārt Medicīnas komitejā iecēla vēl vienu Latvijas pārstāvi – Annu Verhoustinsku.

Uz augšu
Back