Bertāns negūst punktus "Wizards" zaudējumā ar -1

Dāvis Bertāns un Džeimss Hārdens
Dāvis Bertāns un Džeimss Hārdens Foto: EPA/Scanpix

Dāvis Bertāns trešdien palika bez punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē.

Vašingtonas "Wizards" savā laukumā ar rezultātu 118:119 piekāpās Bruklinas "Nets".

Bertāns nospēlēja astoņas minūtes, kuru laikā viņš izpildīja vienu tālmetienu, kas nebija precīzs.

Latvietis saņēma vienu piezīmi un sakrāja +/- rādītāju +4. Citās statistikas ailītēs viņam palika ierakstīta nulle.

Bertāns iepriekšējās divās spēlēs laukumā nedevās. Šī ir jau devītā spēle šosezon, kurā latvietis punktus negūst.

"Wizards" līderis Bredlijs Bīls guva 23 punktus un izpildīja deviņas rezultatīvas piespēles, 16 punktus iemeta Kails Kuzma.

Vēl 14 punktus "Wizards" labā guva Rui Hačimura un arī Montrezls Harels, 13 iemeta Deni Avdija.

"Nets" sastāvā 30 punktus guva Kairijs Ērvings, 27 pievienoja Lamarkuss Oldridžs, 18 iemeta Džeimss Hārdens, kurš arī izpildīja deviņas rezultatīvas piespēles, bet 17 punktus iemeta Petijs Milss.

Mača gaitā "Wizards" komanda bija nokļuvusi iedzinējos ar 16 punktu starpību, taču izdevās atspēlēties un spēles beigās cīnīties par uzvaru.

Kuzma trāpīja tālmetienu 36,6 sekundes pirms mača beigām, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Viņš vēlreiz uzbruka no tālienes, kad līdz mača pamatlaika beigām bija atlikušas 4,7 sekundes, taču izraut uzvaru "Wizards" komandai neizdevās.

"Wizards" a 23 uzvarām un 22 zaudējumiem ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, tikmēr "Nets" atrodas trešajā pozīcijā ar bilanci 28-16.

29 gadus vecais Bertāns šajā sezonā, kas viņam NBA karjerā ir sestā, 30 mačos vidēji laukumā pavadījis 15,2 minūtes un guvis 6,2 punktus. Rādītāji nospēlētajās minūtēs un gūtajos punktos Bertānam ir zemākie kopš viņa otrās NBA sezonas (2017./18. gadā).