"Sharks" bez Balcera piedzīvo sakāvi NHL mačā

Sanhosē "Sharks" komanda pret Tampabejas "Lightning.
Sanhosē "Sharks" komanda pret Tampabejas "Lightning. Foto: Reuters / USA Todays Sports/ Scanpix/

Sanhosē "Sharks" komanda, spēlējot bez Covid-19 protokolā iekļautā latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera, sestdien piedzīvoja pamatīgu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Sharks" mājās ar rezultātu 1:7 (1:4, 0:1, 0:2) kapitulēja pēdējo divu sezonu Stenlija kausa ieguvējai Tampabejas "Lightning".

Viesiem divus vārtus guva Ross Koltons, vārti un rezultatīva piespēle bija Aleksan Kilornam un Stīvenam Stemkosam, bet vēl "haizivis" pārspēja Breidens Points, Žozefs Matjē un Korijs Perijs. Vēl Raienam Makdonafam, Ņikitam Kučerovam un Mihailam Sergačovam bija pa divām rezultatīvām piespēlēm.

"Lightning" pirmajās 13 minūtēs panāca 4:0, bet pirmā perioda otrajā pusē vienus vārtus atguva Džeikobs Menja.

Pēc tam, kad Džeimss Reimers atvairīja deviņus no 13 metieniem viņu "Sharks" vārtos nomainīja Edins Hils, kurš turpmākajā mača gaitā tika galā ar 15 no 18 raidījumiem. Otrā laukuma galā Braiens Eliots atvairīja 27 no 28 metieniem.

"Sharks" ar 44 punktiem 42 spēlēs ir astotā Rietumu konferencē, bet "Lightning" ar 61 punktu 43 cīņās ieņem otro vietu Austrumu konferencē un visā līgā.

NHL regulārajā čempionātā komandas aizvadīs 82 spēles.