Video ⟩ Bertānam precīzs tālmetiens; "Wizards" nespēj apturēt Teitumu

Dāvis Bertāns svētdien realizēja vienu tālmetienu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā Vašingtonas "Wizards" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 87:116 atzina Bostonas "Celtics" pārākumu, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos.

Bertāns laukumā pavadīja 12 minūtes, kuru laikā viņš guva trīs punktus (3p. 1/5) un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

"Wizards" sastāvā 19 punktus guva Bredlijs Bīls, 13 iemeta Deni Avdija, 12 pievienoja Kails Kuzma, bet ar 11 atzīmējās Tomass Braients.

"Celtics" rindās lielisku spēli aizvadīja Džeisons Teitums, kurš guva 51 punktu (3p. 9/14), izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un izpildīja septiņas rezultatīvas piespēles.

Zīmīgi, ka Teitums iepriekšējās trīs spēlēs kopā netrāpīja nevienu no 17 izpildītajiem tālmetieniem, taču svētdien viņa tēmeklis bija noregulēts.

Vēl uzvarētāju sastāvā ar "double-double" izcēlās Džeilens Brauns, kurš guva 18 punktus un savāca 10 bumbas cīņā pie groziem.

Otrajā ceturtdaļā pie rezultāta 46:45 sākās "Celtics" izrāviens 14:0, kas viesiem ļāva doties puslaika pārtraukumā ar 15 punktu pārsvaru (60:45).

Spēles otrajā daļā "Wizards" komandai neizdevās sadeldēt punktu starpību, turklāt pretinieku pārsvars pieauga līdz pat +32.

"Wizards" ar 23 uzvarām un 24 zaudējumiem ieņem 10. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā, savukārt "Celtics" atrodas astotajā pozīcijā ar bilanci 24-24.